justicemjohnson1483 justicemjohnson1483
  • 12-02-2021
  • Mathematics
contestada

Frui o rama sells dried pineapple for per ounce magd spent a total of 2.65 on pineapple how many ounces did she buy

Respuesta :

orinpurple
orinpurple orinpurple
  • 12-02-2021

Answer:we need more info

Step-by-step explanation:how much does it cost per pound?

Answer Link

Otras preguntas

Which is not an indication that there are expansive soils in an area?
an airplanes altitude changed -531 feet over 9 minutes. what was the mean change of altitude in feet per minute
Is the answer D?A skydiver is accelerating downwards as he falls. Earth is pulling him down with a gravitational force of 600 N downward, while he pulls the Ear
What is the y intercept of y = 1x + 1
• what kind of reinforcement should a parent use to ensure that their child would continue to clean his room once he has started doing it?
When a supreme court justice agrees with the decision reached by the court in a case, but not with the reasons why the court made the decision, they may choose
Why are amoebas more likely to use endocytosis than red algae?
Describe Wind power....Yes we know it does not pollute the air and yes we know it can generate a lot of power into a city....do you know what the word describe
Which equation can be used to represent the graph shown below?
Joyce saved $80 on an item that was 65 % off. What was the original price?